Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kraków Kraków (Kraków-Krowodrza) Imbramowska 30/1


PNA placówki: 31-200
Miejscowość: Kraków (Kraków-Krowodrza)
Ulica: Imbramowska 30/1
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Kraków (Kraków-Krowodrza) zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Kraków (Kraków-Krowodrza)

Usługi wysyłkowe, jakie umożliwia nam punkt poczty Kraków (Kraków-Krowodrza) to między innymi możliwość wysłania paczek, listów czy przesyłek. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza) godziny otwarcia

Obecnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza) są takie same od poniedziałku do piątku i pozostają niezmienne. Są one dostosowane do potrzeb klientów, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w wygodnym dla siebie czasie. Jednak należy pamiętać, że w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza) mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Warto więc sprawdzić aktualny harmonogram pracy przed wizytą w placówce, aby uniknąć nieoczekiwanych sytuacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska monitoring przesyłki

Dobrze jest skorzystać z opcji, jaką daje nam poczta w miejscowości Kraków (Kraków-Krowodrza), a mianowicie monitorowanie drogi przebytej przez naszą paczkę. Dzięki odpowiedniej zakładce można to zrobić w parę chwil. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki i wyszukać jej w systemie, by uzyskać informacje o trasie paczki lub listu i wszystkich zdarzeniach z nią związanych.


Liczba wyświetleń: 308

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 00:15:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy