Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Augustów 1 Nowinka 27A


PNA placówki: 16-304
Miejscowość: Nowinka 27A
Gmina: Nowinka
Powiat: augustowski
Województwo: podlaskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Nowinka i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska usługi na terenie miasta Nowinka

Możliwość wysłania paczek, listów, a także przesyłek pocztowych, jaką oferuje punkt poczty Nowinka jest niewątpliwie bardzo wygodną opcją dla wszystkich klientów. Sprawdź aktualne informacje o cenniku na stronie pocz-polska.info.pl

Poczta Polska Nowinka godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Nowinka są zazwyczaj niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w podobnym czasie od poniedziałku do piątku, umożliwiając klientom realizację swoich potrzeb w dogodnym dla nich czasie. Natomiast w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Nowinka mogą ulec zmianie. Warto więc sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą na poczcie w mieście Nowinka. W niektórych przypadkach Poczta Polska Nowinka może być zamknięta w soboty, zwłaszcza w okresie świątecznym. W takim przypadku warto skontaktować się z placówką telefonicznie lub sprawdzić informacje na stronie internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki paczki

Aby wysłać paczkę pocztową, należy przygotować:

  • imię i nazwisko odbiorcy
  • ulicę i numer mieszkania
  • kod pocztowy i miejscowość

Jeżeli nie wiesz, jaki jest kod pocztowy odbiorcy, istnieje możliwość sprawdzenia go na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 263

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 19:15:15

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy