Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kraków Kraków (Kraków-Podgórze) Stanisława Mitery 11/2


PNA placówki: 30-505
Miejscowość: Kraków (Kraków-Podgórze)
Ulica: Stanisława Mitery 11/2
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Jeśli mieszkasz w Kraków (Kraków-Podgórze), skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze)

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Kraków (Kraków-Podgórze). Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Kraków (Kraków-Podgórze) mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Podgórze) przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 513

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 04:06:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy