Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kraków Kraków (Kraków-Podgórze) rynek Rynek Dębnicki 11/2


PNA placówki: 30-104
Miejscowość: Kraków (Kraków-Podgórze)
Ulica: rynek Rynek Dębnicki 11/2
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Kraków (Kraków-Podgórze) - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Kraków (Kraków-Podgórze).

Wszystkie świadczone usługi Poczta Kraków (Kraków-Podgórze)

Za pomocą poczty Kraków (Kraków-Podgórze) można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Kraków (Kraków-Podgórze) zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Kraków (Kraków-Podgórze)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Podgórze) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Podgórze) pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze)

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Kraków (Kraków-Podgórze).


Liczba wyświetleń: 624

Ostatnio przeglądane: 2024-06-19 23:29:49

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy