Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 1 Kraków (Kraków-Śródmieście) rynek Rynek Kleparski 15


PNA placówki: 31-151
Miejscowość: Kraków (Kraków-Śródmieście)
Ulica: rynek Rynek Kleparski 15
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Śródmieście)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Kraków (Kraków-Śródmieście)

Placówka Poczty Kraków (Kraków-Śródmieście) oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Kraków (Kraków-Śródmieście) w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Kraków (Kraków-Śródmieście) to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście) to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Śródmieście) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Śródmieście) mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście)

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście) specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 387

Ostatnio przeglądane: 2024-06-12 19:02:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy