Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kraków 11 Kraków (Kraków-Podgórze) Kobierzyńska 93


PNA placówki: 30-309
Miejscowość: Kraków (Kraków-Podgórze)
Ulica: Kobierzyńska 93
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Kraków (Kraków-Podgórze). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze)

Poczta mieszcząca się w miejscowości Kraków (Kraków-Podgórze) daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Kraków (Kraków-Podgórze) jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Podgórze) są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze) śledzenie przesyłek

Placówka poczty Kraków (Kraków-Podgórze) umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Kraków (Kraków-Podgórze).


Liczba wyświetleń: 447

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 18:55:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy