Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 23 Kraków (Kraków-Krowodrza) Na Błonie 13E


PNA placówki: 30-093
Miejscowość: Kraków (Kraków-Krowodrza)
Ulica: Na Błonie 13E
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Krowodrza)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza)

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Kraków (Kraków-Krowodrza) to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza) są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza) działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza) zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Kraków (Kraków-Krowodrza) trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 273

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 10:56:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy