Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 23 Kraków (Kraków-Krowodrza) Piastowska 47


PNA placówki: 30-067
Miejscowość: Kraków (Kraków-Krowodrza)
Ulica: Piastowska 47
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Jeśli mieszkasz w Kraków (Kraków-Krowodrza), skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza)

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Kraków (Kraków-Krowodrza). Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza) godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Kraków (Kraków-Krowodrza) godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza) działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Kraków (Kraków-Krowodrza) mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza) przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza) dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Kraków (Kraków-Krowodrza) potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza) znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza)

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Kraków (Kraków-Krowodrza) daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 1205

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 22:26:15

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy