Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kraków 28 Kraków (Kraków-Nowa Huta) os. Osiedle Willowe 28


PNA placówki: 31-903
Miejscowość: Kraków (Kraków-Nowa Huta)
Ulica: os. Osiedle Willowe 28
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Kraków (Kraków-Nowa Huta) - zawsze w twoim zasięgu. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz dostępne usługi.

Poczta Kraków (Kraków-Nowa Huta) – dostępne usługi

Poczta w miejscowości Kraków (Kraków-Nowa Huta) oferuje klientowi usługi takie jak możliwość nadania listu, przesyłki i paczki. Mamy więc pewność, że obsługa Poczty Polskiej w mieście Kraków (Kraków-Nowa Huta) zagwarantuje nam najszybsze i najbezpieczniejsze dostarczenie zawartości. Istnieje również zakupu materiałów papierniczych, książek czy najnowszych wydań prasy.

Poczta Kraków (Kraków-Nowa Huta) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Kraków (Kraków-Nowa Huta) są ustalane tak, aby jak najlepiej spełniać potrzeby mieszkańców tej miejscowości. Zazwyczaj placówki pocztowe są otwarte od poniedziałku do piątku w stałych godzinach. Dodatkowo należy wiedzieć, że Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) godziny otwarcia w soboty ustaliła indywidualnie. Istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z placówką pocztową w miejscowości [miasto] w celu weryfikacji danych na temat godzin otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Kraków (Kraków-Nowa Huta)

Chcesz nadać przesyłkę w Kraków (Kraków-Nowa Huta) bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Kraków (Kraków-Nowa Huta). Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta)

Poczta na terenie miasta Kraków (Kraków-Nowa Huta) daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Kraków (Kraków-Nowa Huta), umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 454

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 03:24:49

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy