Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 28 Kraków (Kraków-Nowa Huta) os. Osiedle Kazimierzowskie 18


PNA placówki: 31-841
Miejscowość: Kraków (Kraków-Nowa Huta)
Ulica: os. Osiedle Kazimierzowskie 18
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Kraków (Kraków-Nowa Huta). Godziny otwarcia placówki w Kraków (Kraków-Nowa Huta) i dane adresowe.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Kraków (Kraków-Nowa Huta) uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Kraków (Kraków-Nowa Huta) zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Kraków (Kraków-Nowa Huta) Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Kraków (Kraków-Nowa Huta) do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 793

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 23:21:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy