Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 38 Kraków (Kraków-Podgórze) Aleksandry 11


PNA placówki: 30-837
Miejscowość: Kraków (Kraków-Podgórze)
Ulica: Aleksandry 11
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Potrzebujesz wysłać przesyłkę? Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Podgórze). Sprawdź aktualne godziny otwarcia.

Placówka Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Podgórze)

Poczta Polska posiada szeroką gamę usług na wyciągnięcie ręki. Każda placówka pocztowa oferuje między innymi wysyłanie nadanych listów wraz z doręczeniem paczek lub przesyłek.

Dodatkowe usługi Poczty Polskiej

Oprócz nadania i odebrania paczki, na miejscu można również np. opłacić bieżące rachunki. Godziny pracy placówki są dostosowane do potrzeb klientów, jednak w okresach świątecznych godziny te mogą ulec zmianom. Przed odwiedzeniem placówki pocztowej warto zatem sprawdzić, czy godziny otwarcia nie uległy zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Kraków (Kraków-Podgórze)

Poczta na terenie miasta Kraków (Kraków-Podgórze) daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Kraków (Kraków-Podgórze), umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 446

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:38:51

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy