Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kraków 46 Kraków (Kraków-Nowa Huta) os. Osiedle Dywizjonu 303 1


PNA placówki: 31-800
Miejscowość: Kraków (Kraków-Nowa Huta)
Ulica: os. Osiedle Dywizjonu 303 1
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Nowa Huta)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta)

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Kraków (Kraków-Nowa Huta) to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Nowa Huta) są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Nowa Huta) zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Kraków (Kraków-Nowa Huta) daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 621

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:36:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy