Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 49 Kraków (Kraków-Śródmieście) Kazimierza Kordylewskiego 7/1U


PNA placówki: 31-542
Miejscowość: Kraków (Kraków-Śródmieście)
Ulica: Kazimierza Kordylewskiego 7/1U
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Potrzebujesz wysłać przesyłkę? Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Śródmieście). Sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście) – świadczone usługi

Placówka poczty świadczy dla klientów usługi takie jak wysyłka listów, paczek oraz przesyłek. Zapewnia również jak najszybsze doręczenie korespondencji do odbiorcy. Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście) świadczy szeroki zakres usług związanych z pocztą, które są dostosowane do potrzeb klientów. W placówce można nadawać i odbierać listy, paczki oraz przesyłki kurierskie. Poczta Polska gwarantuje szybkie i bezpieczne doręczenie korespondencji do adresata, niezależnie od tego, czy mieszka on w Polsce, czy za granicą.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Kraków (Kraków-Śródmieście) są przygotowane tak, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w dogodnym dla siebie momencie. W tygodniu godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Śródmieście) są takie same i na tyle długie, że każdy z pewnością zdąży załatwić wszystkie potrzebne sprawy. Warto jednak pamiętać, że w soboty oraz w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia, dlatego też zaleca się weryfikację informacji dotyczących harmonogramu pracy z obsługą klienta Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Kraków (Kraków-Śródmieście)

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Kraków (Kraków-Śródmieście). Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 345

Ostatnio przeglądane: 2024-06-19 18:59:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy