Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 49 Kraków (Kraków-Śródmieście) Łąkowa 27


PNA placówki: 31-446
Miejscowość: Kraków (Kraków-Śródmieście)
Ulica: Łąkowa 27
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Kraków (Kraków-Śródmieście). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście)

Poczta mieszcząca się w miejscowości Kraków (Kraków-Śródmieście) daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Kraków (Kraków-Śródmieście) jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Śródmieście) są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście) godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Kraków (Kraków-Śródmieście) daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 526

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 11:01:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy