Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kraków 65 Kraków (Kraków-Krowodrza) Wrocławska 48-50


PNA placówki: 30-024
Miejscowość: Kraków (Kraków-Krowodrza)
Ulica: Wrocławska 48-50
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Jeśli mieszkasz w Kraków (Kraków-Krowodrza), skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza)

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Kraków (Kraków-Krowodrza). Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza) godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Kraków (Kraków-Krowodrza) godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza) działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Kraków (Kraków-Krowodrza) mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza) przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza) dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Kraków (Kraków-Krowodrza) potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza) znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza)

Poczta na terenie miasta Kraków (Kraków-Krowodrza) daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Kraków (Kraków-Krowodrza), umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 490

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 15:56:08

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy