Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 73 Kraków (Kraków-Krowodrza) Bratysławska 2/5/1


PNA placówki: 31-201
Miejscowość: Kraków (Kraków-Krowodrza)
Ulica: Bratysławska 2/5/1
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Kraków (Kraków-Krowodrza) zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Kraków (Kraków-Krowodrza)

Usługi wysyłkowe, jakie umożliwia nam punkt poczty Kraków (Kraków-Krowodrza) to między innymi możliwość wysłania paczek, listów czy przesyłek. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza) godziny otwarcia

Obecnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza) są takie same od poniedziałku do piątku i pozostają niezmienne. Są one dostosowane do potrzeb klientów, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w wygodnym dla siebie czasie. Jednak należy pamiętać, że w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza) mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Warto więc sprawdzić aktualny harmonogram pracy przed wizytą w placówce, aby uniknąć nieoczekiwanych sytuacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Kraków (Kraków-Krowodrza) trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Kraków (Kraków-Krowodrza) do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 912

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 23:20:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy