Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 73 Kraków (Kraków-Krowodrza) Kuźnicy Kołłątajowskiej 13


PNA placówki: 31-220
Miejscowość: Kraków (Kraków-Krowodrza)
Ulica: Kuźnicy Kołłątajowskiej 13
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Kraków (Kraków-Krowodrza) - aktualne godziny otwarcia placówki oraz dane adresowe. Skorzystaj z oferty usług Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Krowodrza).

Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza) dostępne usługi

Placówka Pocztowa Kraków (Kraków-Krowodrza) oferuje możliwość wysyłki listów, paczek czy też przesyłek. Poczta Polska zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczenie paczki bez naruszenia przesyłanych przedmiotów.

Godziny otwarcia Poczta Kraków (Kraków-Krowodrza)

Poczta Kraków (Kraków-Krowodrza) to miejsce, w którym można załatwić wiele spraw związanych z pocztą, takich jak nadawanie i odbieranie przesyłek, opłacanie rachunków czy rejestracja przesyłek kurierskich. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Krowodrza) są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz świąt. Dlatego też zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką, aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Kraków (Kraków-Krowodrza)

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Kraków (Kraków-Krowodrza)

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Kraków (Kraków-Krowodrza) może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Kraków (Kraków-Krowodrza).


Liczba wyświetleń: 170

Ostatnio przeglądane: 2023-09-17 18:40:58

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy