Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Krosno Odrzańskie 1 Poznańska 49


PNA placówki: 66-601
Miejscowość: Krosno Odrzańskie
Ulica: Poznańska 49
Gmina: Krosno Odrzańskie
Powiat: krośnieński
Województwo: lubuskie

Poczta Polska w Krosno Odrzańskie zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Poczta Polska w mieście Krosno Odrzańskie

Placówki poczty polskiej oferują swoim klientom możliwość wysłania i nadania przesyłek, opłacenia rachunków na miejscu i wiele innych. Poczta stale poszerza swoje usługi, stawiając przede wszystkim na cyfryzację. W ten sposób korzystanie z usług poczty staje się możliwe nawet bez wychodzenia z domu.

Godziny otwarcia placówki pocztowej Krosno Odrzańskie

Każda placówka pocztowa jest otwarta w optymalnych dla klienta godzinach, godziny mogą różnić się od siebie w różnych miejscowościach, w związku z czym warto wcześniej zasięgnąć informacji nt. godzin otwarcia placówki pocztowej w mieście Krosno Odrzańskie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

Śledź paczkę Krosno Odrzańskie

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Krosno Odrzańskie. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 127

Ostatnio przeglądane: 2023-06-01 07:13:30

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy