Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Krościenko nad Dunajcem Szczawnica Główna 25


PNA placówki: 34-460
Miejscowość: Szczawnica
Ulica: Główna 25
Gmina: Szczawnica
Powiat: nowotarski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Szczawnica. Godziny otwarcia placówki w Szczawnica i dane adresowe.

Poczta Polska Szczawnica usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Szczawnica uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Szczawnica zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Szczawnica Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Szczawnica działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Szczawnica godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Poczta Polska monitoring przesyłki

Dobrze jest skorzystać z opcji, jaką daje nam poczta w miejscowości Szczawnica, a mianowicie monitorowanie drogi przebytej przez naszą paczkę. Dzięki odpowiedniej zakładce można to zrobić w parę chwil. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki i wyszukać jej w systemie, by uzyskać informacje o trasie paczki lub listu i wszystkich zdarzeniach z nią związanych.


Liczba wyświetleń: 348

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 17:11:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy