Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Krotoszyn 1 Spokojna 20


PNA placówki: 63-700
Miejscowość: Krotoszyn
Ulica: Spokojna 20
Gmina: Krotoszyn
Powiat: krotoszyński
Województwo: wielkopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Krotoszyn | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Krotoszyn

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Krotoszyn oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Krotoszyn zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Krotoszyn godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Krotoszyn są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Krotoszyn jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Krotoszyn

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Krotoszyn daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 400

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 17:12:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy