Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kruszwica 1 Niepodległości Al. 33


PNA placówki: 88-150
Miejscowość: Kruszwica
Ulica: Niepodległości Al. 33
Gmina: Kruszwica
Powiat: inowrocławski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kruszwica | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Kruszwica

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Kruszwica oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Kruszwica zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Kruszwica godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Kruszwica są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Kruszwica jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Kruszwica powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 610

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 12:23:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy