Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Krynica-Zdrój Muszyna Rynek 24


PNA placówki: 33-370
Miejscowość: Muszyna
Ulica: Rynek 24
Gmina: Muszyna
Powiat: nowosądecki
Województwo: małopolskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Muszyna. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Muszyna

Poczta mieszcząca się w miejscowości Muszyna daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Muszyna jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Muszyna godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Muszyna są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Muszyna godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Muszyna

Chcesz nadać przesyłkę w Muszyna bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Muszyna. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Poczta Polska Muszyna śledzenie przesyłek

Placówka poczty Muszyna umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Muszyna.


Liczba wyświetleń: 392

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 01:08:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy