Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Krzelów 103


PNA placówki: 56-160
Miejscowość: Krzelów 103
Gmina: Wińsko
Powiat: wołowski
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Krzelów - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Krzelów.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Krzelów

Za pomocą poczty Krzelów można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Krzelów zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Krzelów

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Krzelów są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Krzelów pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 228

Ostatnio przeglądane: 2024-04-16 17:06:17

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy