Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Krzeszowice rynek Rynek 35


PNA placówki: 32-065
Miejscowość: Krzeszowice
Ulica: rynek Rynek 35
Gmina: Krzeszowice
Powiat: krakowski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Krzeszowice - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Krzeszowice Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Krzeszowice. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Krzeszowice godziny otwarcia

Poczta Polska Krzeszowice działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Krzeszowice w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Krzeszowice może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Krzeszowice godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 359

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 05:14:06

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy