Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Krzywda Huta-Dąbrowa Handlowa 58


PNA placówki: 21-425
Miejscowość: Huta-Dąbrowa
Ulica: Handlowa 58
Gmina: Krzywda
Powiat: łukowski
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Huta-Dąbrowa - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Huta-Dąbrowa.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Huta-Dąbrowa

Za pomocą poczty Huta-Dąbrowa można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Huta-Dąbrowa zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Huta-Dąbrowa

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Huta-Dąbrowa są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Huta-Dąbrowa pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Każdy klient może śledzić swoją paczkę dzięki usłudze emonitornig. Poczta polska oferuję tę usługę na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy podmiot zainteresowany śledzeniem paczki może dokładnie przeanalizować trasę swojej przesyłki i na bieżąco sprawdzać gdzie się aktualnie znajduje. Jak skorzystać z trackingu? Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki i wprowadzić nadany numer przesyłki, który może różnić się formatem w zależności od rodzaju paczki.


Liczba wyświetleń: 335

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 14:18:57

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy