Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kudowa-Zdrój 1 1 Maja 12


PNA placówki: 57-350
Miejscowość: Kudowa-Zdrój
Ulica: 1 Maja 12
Gmina: Kudowa-Zdrój
Powiat: kłodzki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Kudowa-Zdrój. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kudowa-Zdrój usługi

W budynku poczty Kudowa-Zdrój możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Kudowa-Zdrój zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Kudowa-Zdrój, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Kudowa-Zdrój obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Kudowa-Zdrój godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Kudowa-Zdrój możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Kudowa-Zdrój są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 326

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 06:14:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy