Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kutno Stanisława Konarskiego 1/1


PNA placówki: 99-300
Miejscowość: Kutno
Ulica: Stanisława Konarskiego 1/1
Gmina: Kutno
Powiat: kutnowski
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Kutno. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kutno usługi

W budynku poczty Kutno możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Kutno zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Kutno, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Kutno obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Kutno godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Kutno możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Kutno są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 271

Ostatnio przeglądane: 2024-05-15 06:01:51

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy