Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kuźnica Grodziska Centralna 41


PNA placówki: 42-234
Miejscowość: Kuźnica Grodziska
Ulica: Centralna 41
Gmina: Koniecpol
Powiat: częstochowski
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Kuźnica Grodziska. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kuźnica Grodziska usługi

W budynku poczty Kuźnica Grodziska możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Kuźnica Grodziska zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Kuźnica Grodziska, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Kuźnica Grodziska obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Kuźnica Grodziska godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Kuźnica Grodziska możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Kuźnica Grodziska są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 223

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 23:39:24

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy