Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kwidzyn 1 Gardeja Kwidzyńska 9/2


PNA placówki: 82-520
Miejscowość: Gardeja
Ulica: Kwidzyńska 9/2
Gmina: Gardeja
Powiat: kwidzyński
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Gardeja zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Gardeja

Usługi wysyłkowe, jakie umożliwia nam punkt poczty Gardeja to między innymi możliwość wysłania paczek, listów czy przesyłek. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

Poczta Polska Gardeja godziny otwarcia

Obecnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Gardeja są takie same od poniedziałku do piątku i pozostają niezmienne. Są one dostosowane do potrzeb klientów, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w wygodnym dla siebie czasie. Jednak należy pamiętać, że w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Gardeja mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Warto więc sprawdzić aktualny harmonogram pracy przed wizytą w placówce, aby uniknąć nieoczekiwanych sytuacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 58

Ostatnio przeglądane: 2023-03-19 12:28:03

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy