Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Laski Wielkie 9


PNA placówki: 88-410
Miejscowość: Laski Wielkie 9
Gmina: Gąsawa
Powiat: żniński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Potrzebujesz wysłać przesyłkę? Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Laski Wielkie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Poczta Polska Laski Wielkie – świadczone usługi

Placówka poczty świadczy dla klientów usługi takie jak wysyłka listów, paczek oraz przesyłek. Zapewnia również jak najszybsze doręczenie korespondencji do odbiorcy. Poczta Polska Laski Wielkie świadczy szeroki zakres usług związanych z pocztą, które są dostosowane do potrzeb klientów. W placówce można nadawać i odbierać listy, paczki oraz przesyłki kurierskie. Poczta Polska gwarantuje szybkie i bezpieczne doręczenie korespondencji do adresata, niezależnie od tego, czy mieszka on w Polsce, czy za granicą.

Poczta Polska Laski Wielkie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Laski Wielkie są przygotowane tak, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w dogodnym dla siebie momencie. W tygodniu godziny otwarcia Poczty Polskiej Laski Wielkie są takie same i na tyle długie, że każdy z pewnością zdąży załatwić wszystkie potrzebne sprawy. Warto jednak pamiętać, że w soboty oraz w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia, dlatego też zaleca się weryfikację informacji dotyczących harmonogramu pracy z obsługą klienta Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Laski Wielkie – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Laski Wielkie umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Laski Wielkie paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Laski Wielkie.


Liczba wyświetleń: 258

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:38:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy