Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Latowicz Świętego Ducha 19


PNA placówki: 05-334
Miejscowość: Latowicz
Ulica: Świętego Ducha 19
Gmina: Latowicz
Powiat: miński
Województwo: mazowieckie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Latowicz. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Latowicz wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Latowicz daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Latowicz

Poczta Polska Latowicz jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Latowicz godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Latowicz w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 302

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 11:27:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy