Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Legionowo 5 Zegrzyńska 17


PNA placówki: 05-119
Miejscowość: Legionowo
Ulica: Zegrzyńska 17
Gmina: Legionowo
Powiat: legionowski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Legionowo - zawsze w twoim zasięgu. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz dostępne usługi.

Poczta Legionowo – dostępne usługi

Poczta w miejscowości Legionowo oferuje klientowi usługi takie jak możliwość nadania listu, przesyłki i paczki. Mamy więc pewność, że obsługa Poczty Polskiej w mieście Legionowo zagwarantuje nam najszybsze i najbezpieczniejsze dostarczenie zawartości. Istnieje również zakupu materiałów papierniczych, książek czy najnowszych wydań prasy.

Poczta Legionowo godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Legionowo są ustalane tak, aby jak najlepiej spełniać potrzeby mieszkańców tej miejscowości. Zazwyczaj placówki pocztowe są otwarte od poniedziałku do piątku w stałych godzinach. Dodatkowo należy wiedzieć, że Poczta Polska Legionowo godziny otwarcia w soboty ustaliła indywidualnie. Istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z placówką pocztową w miejscowości [miasto] w celu weryfikacji danych na temat godzin otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Legionowo dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Legionowo potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Legionowo znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Śledzenie przesyłek pocztowych Legionowo

Chcesz dowiedzieć się, gdzie jest Twoja paczka? Dzięki usługom Poczty Polskiej w mieście Legionowo jest to możliwe! Wystarczy wpisać posiadany numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, by poznać aktualną lokalizację paczki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że użytkownicy mogą ustalić jedynie ostatni punkt pocztowy lub sortownię, w której pojawiła się paczka. Nie można śledzić trasy na bieżąco. Sprawa utrudnia się również w przypadku przesyłek zagranicznych. Gdy wpisanie numeru przewozowego nie zwróci oczekiwanego wyniku, konieczne będzie skorzystanie z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 718

Ostatnio przeglądane: 2024-06-14 07:23:24

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy