Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Legnica 2 pl. Słowiański 1


PNA placówki: 59-209
Miejscowość: Legnica
Ulica: pl. Słowiański 1
Gmina: Legnica
Powiat: Legnica
Województwo: dolnośląskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Legnica oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Legnica.

Poczta Legnica oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Legnica oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Legnica twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Legnica oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Legnica to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Legnica

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Legnica są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Legnica, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Legnica mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Legnica udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 325

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:37:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy