Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Legnica 7 Złotoryjska 1


PNA placówki: 59-205
Miejscowość: Legnica
Ulica: Złotoryjska 1
Gmina: Legnica
Powiat: Legnica
Województwo: dolnośląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Legnica | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Legnica

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Legnica oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Legnica zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Legnica godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Legnica są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Legnica jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska śledź swoją paczkę

Dzięki umożliwieniu śledzenia swojej paczki przez placówkę w mieście Legnica można sprawdzić gdzie dokładnie ostatnio przebywała nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. System poczty polskiej gromadzi informacje o wszystkich zdarzeniach dotyczących nadanej paczki. Istnieje również możliwość potwierdzenia, że przesyłka została już odebrana pod wskazanym adresem. Poczta polska zastrzega sobie jednak, że dane mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do roszczeń wobec spółki.


Liczba wyświetleń: 660

Ostatnio przeglądane: 2023-12-03 10:18:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy