Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lesko Cisna 77


PNA placówki: 38-607
Miejscowość: Cisna 77
Gmina: Cisna
Powiat: leski
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Cisna. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Cisna usługi

W budynku poczty Cisna możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Cisna zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Cisna, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Cisna obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Cisna godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Cisna możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Cisna są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Poczta Polska Cisna kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Cisna ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Cisna. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 426

Ostatnio przeglądane: 2024-07-22 14:12:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy