Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lębork 1 Czołgistów 6


PNA placówki: 84-300
Miejscowość: Lębork
Ulica: Czołgistów 6
Gmina: Lębork
Powiat: lęborski
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Lębork. Godziny otwarcia placówki w Lębork i dane adresowe.

Poczta Polska Lębork usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Lębork uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Lębork zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Lębork Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Lębork działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Lębork godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Lębork

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Poczta Polska śledź swoją paczkę

Dzięki umożliwieniu śledzenia swojej paczki przez placówkę w mieście Lębork można sprawdzić gdzie dokładnie ostatnio przebywała nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. System poczty polskiej gromadzi informacje o wszystkich zdarzeniach dotyczących nadanej paczki. Istnieje również możliwość potwierdzenia, że przesyłka została już odebrana pod wskazanym adresem. Poczta polska zastrzega sobie jednak, że dane mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do roszczeń wobec spółki.


Liczba wyświetleń: 396

Ostatnio przeglądane: 2024-05-22 20:41:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy