Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lidzbark Warmiński Hoża 1


PNA placówki: 11-101
Miejscowość: Lidzbark Warmiński
Ulica: Hoża 1
Gmina: Lidzbark Warmiński
Powiat: lidzbarski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Lidzbark Warmiński. Godziny otwarcia placówki w Lidzbark Warmiński i dane adresowe.

Poczta Polska Lidzbark Warmiński usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Lidzbark Warmiński uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Lidzbark Warmiński zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Lidzbark Warmiński Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Lidzbark Warmiński działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Lidzbark Warmiński godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Poczta Polska Lidzbark Warmiński kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Lidzbark Warmiński ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Lidzbark Warmiński. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 423

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 15:27:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy