Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Lubcza k. Jasła 494


PNA placówki: 33-162
Miejscowość: Lubcza 494
Gmina: Ryglice
Powiat: tarnowski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Lubcza. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Lubcza usługi

W budynku poczty Lubcza możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Lubcza zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Lubcza, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Lubcza obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Lubcza godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Lubcza możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Lubcza są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 323

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 18:00:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy