Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lublin 1 Lubomelska 1-3


PNA placówki: 20-001
Miejscowość: Lublin
Ulica: Lubomelska 1-3
Gmina: Lublin
Powiat: Lublin
Województwo: lubelskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Lublin | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Lublin

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Lublin oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Lublin zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Lublin godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Lublin są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Lublin jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska monitoring przesyłki

Dobrze jest skorzystać z opcji, jaką daje nam poczta w miejscowości Lublin, a mianowicie monitorowanie drogi przebytej przez naszą paczkę. Dzięki odpowiedniej zakładce można to zrobić w parę chwil. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki i wyszukać jej w systemie, by uzyskać informacje o trasie paczki lub listu i wszystkich zdarzeniach z nią związanych.


Liczba wyświetleń: 303

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:38:30

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy