Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lublin 2 Seweryna Sierpińskiego 26


PNA placówki: 20-438
Miejscowość: Lublin
Ulica: Seweryna Sierpińskiego 26
Gmina: Lublin
Powiat: Lublin
Województwo: lubelskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Lublin? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Lublin

Placówka Poczty Lublin oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Lublin w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Lublin to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Lublin to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Lublin

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Lublin są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Lublin mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Lublin umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 2054

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 07:50:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy