Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lublin 17 Leonarda 18


PNA placówki: 20-626
Miejscowość: Lublin
Ulica: Leonarda 18
Gmina: Lublin
Powiat: Lublin
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Lublin - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Lublin Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Lublin. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Lublin godziny otwarcia

Poczta Polska Lublin działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Lublin w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Lublin może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Lublin godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Poczta Polska Lublin – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Lublin umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Lublin paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Lublin.


Liczba wyświetleń: 694

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 19:16:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy