Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lublin 24 Ametystowa 1


PNA placówki: 20-590
Miejscowość: Lublin
Ulica: Ametystowa 1
Gmina: Lublin
Powiat: Lublin
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Lublin. Godziny otwarcia placówki w Lublin i dane adresowe.

Poczta Polska Lublin usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Lublin uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Lublin zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Lublin Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Lublin działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Lublin godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Lublin śledzenie przesyłek

Placówka poczty Lublin umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Lublin.


Liczba wyświetleń: 766

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 23:39:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy