Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lublin 50 Stefana Okrzei 2


PNA placówki: 20-132
Miejscowość: Lublin
Ulica: Stefana Okrzei 2
Gmina: Lublin
Powiat: Lublin
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Lublin. Godziny otwarcia placówki w Lublin i dane adresowe.

Poczta Polska Lublin usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Lublin uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Lublin zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Lublin Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Lublin działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Lublin godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Lublin monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Lublin daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Lublin podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 441

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 09:19:28

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy