Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Luboń 1 Jana III Sobieskiego 97


PNA placówki: 62-030
Miejscowość: Luboń
Ulica: Jana III Sobieskiego 97
Gmina: Luboń
Powiat: poznański
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Luboń zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Luboń

Usługi wysyłkowe, jakie umożliwia nam punkt poczty Luboń to między innymi możliwość wysłania paczek, listów czy przesyłek. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

Poczta Polska Luboń godziny otwarcia

Obecnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Luboń są takie same od poniedziałku do piątku i pozostają niezmienne. Są one dostosowane do potrzeb klientów, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w wygodnym dla siebie czasie. Jednak należy pamiętać, że w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Luboń mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Warto więc sprawdzić aktualny harmonogram pracy przed wizytą w placówce, aby uniknąć nieoczekiwanych sytuacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Luboń daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 1743

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 16:48:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy