Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lubsko 1 Plac Vlotho 2C


PNA placówki: 68-300
Miejscowość: Lubsko
Ulica: Plac Vlotho 2C
Gmina: Lubsko
Powiat: żarski
Województwo: lubuskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Lubsko. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Lubsko

Poczta mieszcząca się w miejscowości Lubsko daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Lubsko jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Lubsko godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Lubsko są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Lubsko godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 603

Ostatnio przeglądane: 2024-05-28 08:53:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy