Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Łapy gen. Władysława Sikorskiego 44


PNA placówki: 18-100
Miejscowość: Łapy
Ulica: gen. Władysława Sikorskiego 44
Gmina: Łapy
Powiat: białostocki
Województwo: podlaskie

Poczta Polska w Łapy. Godziny otwarcia placówki w Łapy i dane adresowe.

Poczta Polska Łapy usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Łapy uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Łapy zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Łapy Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Łapy działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Łapy godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Łapy trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 416

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 22:06:57

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy