Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Łeba Tadeusza Kościuszki 23


PNA placówki: 84-360
Miejscowość: Łeba
Ulica: Tadeusza Kościuszki 23
Gmina: Łeba
Powiat: lęborski
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Łeba - aktualne godziny otwarcia placówki oraz dane adresowe. Skorzystaj z oferty usług Poczty Polskiej w Łeba.

Poczta Polska Łeba dostępne usługi

Placówka Pocztowa Łeba oferuje możliwość wysyłki listów, paczek czy też przesyłek. Poczta Polska zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczenie paczki bez naruszenia przesyłanych przedmiotów.

Godziny otwarcia Poczta Łeba

Poczta Łeba to miejsce, w którym można załatwić wiele spraw związanych z pocztą, takich jak nadawanie i odbieranie przesyłek, opłacanie rachunków czy rejestracja przesyłek kurierskich. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łeba są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz świąt. Dlatego też zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką, aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Łeba

Chcesz nadać przesyłkę w Łeba bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Łeba. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Łeba daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 1489

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 17:04:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy