Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łęczna Stefanii Pawlak 3


PNA placówki: 21-010
Miejscowość: Łęczna
Ulica: Stefanii Pawlak 3
Gmina: Łęczna
Powiat: łęczyński
Województwo: lubelskie

Potrzebujesz wysłać przesyłkę? Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Łęczna. Sprawdź aktualne godziny otwarcia.

Placówka Poczty Polskiej Łęczna

Poczta Polska posiada szeroką gamę usług na wyciągnięcie ręki. Każda placówka pocztowa oferuje między innymi wysyłanie nadanych listów wraz z doręczeniem paczek lub przesyłek.

Dodatkowe usługi Poczty Polskiej

Oprócz nadania i odebrania paczki, na miejscu można również np. opłacić bieżące rachunki. Godziny pracy placówki są dostosowane do potrzeb klientów, jednak w okresach świątecznych godziny te mogą ulec zmianom. Przed odwiedzeniem placówki pocztowej warto zatem sprawdzić, czy godziny otwarcia nie uległy zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi – poczta Łęczna

Poczta w mieście Łęczna udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Łęczna, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 295

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 10:09:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy