Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łętownia 596


PNA placówki: 34-242
Miejscowość: Łętownia 596
Gmina: Jordanów
Powiat: suski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Łętownia. Godziny otwarcia placówki w Łętownia i dane adresowe.

Poczta Polska Łętownia usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Łętownia uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Łętownia zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Łętownia Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Łętownia działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Łętownia godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki

W celu nadania przesyłki z oddziału Poczty Polskiej Łętowniapotrzebne będą niezbędne dane do wysyłki. Bez określenia dokładnego adresu list czy paczka nie będzie mógł dotrzeć do adresata i nastąpi zwrot do nadawcy. Informacje takie jak kod pocztowy znajdziesz w serwisie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Łętownia daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 253

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 21:20:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy