Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łomnica 44 A


PNA placówki: 64-360
Miejscowość: Łomnica 44 A
Gmina: Zbąszyń
Powiat: nowotomyski
Województwo: wielkopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Łomnica? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Łomnica wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Łomnica doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Łomnica godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Łomnica są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Łomnica, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Łomnica

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Łomnica daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 208

Ostatnio przeglądane: 2024-02-21 12:14:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy